Hotel Bonsai s.r.o.

VINÁRNA MIKULOV

Vinárna u Kovaříků sídlí přímo v areálu rodinného hotelu Bonsai v Mikulově. Vinárna je nekuřácká, stylizovaná částečně do nevšedního art deco stylu s typicky moravským posezením. Součástí vinárny je také vinný dvůr a pro vaše ratolesti máme vybavený venkovní i vnitřní dětský koutek. Na své si přijdou milovníci kvalitního vína a vybraných delikates s ním spojených. Pro vaši maximální spokojenost a příjemný zážitek vám nabízíme vína od místních spíše menších vinařů a vinařství nejen mikulovské vinařské podoblasti, ale také vína ze zahraniční produkce.

Rádi vám uspořádáme společenskou či firemní akci.

 

Kromě vína si u nás můžete zakoupit další delikatesy jako jsou naše domácí džemy, marmelády a zeleninové pochoutky. S jejich výběrem vám rádi poradíme.

Otevřeno denně od 18:-22:00 / neděle zavřeno

více informací na www.vin-ko.eu

 

DEGUSTACE

U nás můžete degustovat vína jen tak individuálně z naší nabídky otevřených lahví. K tomu můžete ochutnat pochutiny naší studené kuchyně a tím si vytvořit osobní degustaci.

Pro větší skupiny NABÍZÍME TYTO DEGUSTACE:


PRIMA DEGUSTACE - je základní degustace o šesti vzorcích. Ochutnáte čtyři přívlastkové a dvě jakostní vína. Součástí degustace je neutralizační sousto v podobě čerstvého domácího pečiva a karafa s vodou. Degustaci lze realizovat od 10-40 osob a její trvání je max. 1,5 hodiny.
Cena na osobu 200,-


ROZŠÍŘENÁ DEGUSTACE - je degustace o osmi vzorcích. Ochutnáte pět přívlastkových a tři jakostní vína. Součástí degustace je neutralizační sousto v podobě čerstvého domácího pečiva a karafa s vodou. Degustaci lze realizovat od 10-40 osob a její trvání je max. 2 hodiny.
Cena na osobu 260,-


GRAND DEGUSTACE - je degustace o osmi vzorcích přívlastkových vín. Součástí degustace je neutralizační sousto v podobě čerstvého domácího pečiva, karafa s vodou a specialita naší studené kuchyně (200g domácí kravský sýr). Degustaci lze realizovat od 10-40 osob a její trvání je max. 2,5 hodiny
Cena na osobu 340,-

Každou degustaci lze rozšířit o celovečerní posezení a o speciality naší studené kuchyně. Výběr a cena dle předchozí domluvy.
Všechny degustace jsou s komentářem našeho sklepmistra. Asistence sommeliera s odborným výkladem 800,- / 2 hodiny


Velikost degustačního vzorku je 0,5 dcl, voda k vínu samozřejmostí